Cable 3xRCA to SCART Bidirectional 1.8m

180,00 ден.   Спореди

Bidirectional RCA to SCART audio-video cable, 1.8 m

Features
-3 x RCA plugs to SCART video/audio cable
-Bidirectional: practical switch for the signal direction

Specification...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 180,00 ден.

пред 3 години

ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 199,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Bidirectional RCA to SCART audio-video cable, 1.8 m

Features
-3 x RCA plugs to SCART video/audio cable
-Bidirectional: practical switch for the signal direction

Specifications
-Length: 1.8 m (6 ft)

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка