Business / Education Series - SVGA (800x600) nativ - 2700 ANSI, High contrast ratio 13.000:1, 6500 hrs lamp life (SmartEco Mode), 2.3Kg, 30dB, 2W Speaker, USB, HDMI, Brilliant color, 3D ready

20.629,00 ден.   Спореди

Business / Education Series - SVGA (800x600) nativ - 2700 ANSI, High contrast ratio 13.000:1, 6500 hrs lamp life (SmartEco Mode), 2.3Kg, 30dB, 2W Speaker, USB, HDMI, Brilliant color, 3D ready


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 20.629,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Business / Education Series - SVGA (800x600) nativ - 2700 ANSI, High contrast ratio 13.000:1, 6500 hrs lamp life (SmartEco Mode), 2.3Kg, 30dB, 2W Speaker, USB, HDMI, Brilliant color, 3D ready

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка