Brother PT9800PCN Label Printer

25.990,00 ден.   Спореди

Brother PT9800PCN Label Printer, Desktop, Heavy Duty,  TZ tapes 3.5 to 36 mm, HG tapes 6 to 36 mm, 2x USB and serial interface, ethernet, Automatic Full and Half CutteCutter, PC Connectivity


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 25.990,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Brother PT9800PCN Label Printer, Desktop, Heavy Duty,  TZ tapes 3.5 to 36 mm, HG tapes 6 to 36 mm, 2x USB and serial interface, ethernet, Automatic Full and Half CutteCutter, PC Connectivity

Поддршка за факс no
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка