Brother PT2700VP Desktop

Brother PT2700VP Desktop

6.499,00 ден.   Спореди

Brother PT2700VP Desktop, Latin and Cyrillic keyboard, TZ tapes 3.5 to 24mm, Automatic Cutter, Battery and adapter operation (PT2700VPR1)


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 6.499,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Brother PT2700VP Desktop, Latin and Cyrillic keyboard, TZ tapes 3.5 to 24mm, Automatic Cutter, Battery and adapter operation (PT2700VPR1)

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка