Brother PT1280R1 Desktop

Brother PT1280R1 Desktop

2.199,00 ден.   Спореди

Brother PT1280R1 Desktop, Cyrillic and Latin keyboard, TZ tapes 3.5 to 12 mm, Manual Cutter, Battery and adapter operation


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 2.199,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Brother PT1280R1 Desktop, Cyrillic and Latin keyboard, TZ tapes 3.5 to 12 mm, Manual Cutter, Battery and adapter operation

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка