Brother PT1010R1 Handheld

Brother PT1010R1 Handheld

1.899,00 ден.   Спореди

Brother PT1010R1 Handheld, Latin and Cyrillic keyboard, TZ tapes 3.5 to 12mm, Manual Cutter, Battery and adapter operation


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 1.899,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Brother PT1010R1 Handheld, Latin and Cyrillic keyboard, TZ tapes 3.5 to 12mm, Manual Cutter, Battery and adapter operation

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка