Brother MFCJ6510DW

Brother MFCJ6510DW

13.490,00 ден.   Спореди

Brother MFCJ6510DW, A3, Printer 27/35 ppm 1200x6000, Copier 20/23 ppm 1200x1200 ADF, Fax 33,6kbps, Scanner 2400x2400, 64 MB, PictBridge, Photo Capture Center (Media Cards), WLAN


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 13.490,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Brother MFCJ6510DW, A3, Printer 27/35 ppm 1200x6000, Copier 20/23 ppm 1200x1200 ADF, Fax 33,6kbps, Scanner 2400x2400, 64 MB, PictBridge, Photo Capture Center (Media Cards), WLAN

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка