Brother MFCJ200 Advantage InkJet Printer MFP

7.722,00 ден.   Спореди

Brother MFCJ200 Advantage InkJet Printer, Scanner, Copier, Fax, Wireless, Rapid Print speed up to 11 mono/6 colour ipm, High-yield catridge 2400mono/1300colour, Integrated flatbed scanner, iPrint&Scan...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 7.722,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Brother MFCJ200 Advantage InkJet Printer, Scanner, Copier, Fax, Wireless, Rapid Print speed up to 11 mono/6 colour ipm, High-yield catridge 2400mono/1300colour, Integrated flatbed scanner, iPrint&Scan app, Apple AirPrint, Google Cloud Print (LC529XLB

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка