Brother MFC9460CDN MFC Color Laser Printer

34.990,00 ден.   Спореди

Brother MFC9460CDN MFC Color Laser Printer, Duplex, Network Printer 24 ppm single pass 2400x600, Copier 24 ppm 1200x600 ADF, Scanner 1200x2400, Fax 33,600 bps, Ram 128 MB, PCL6 BRScript3, PictBridge, ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 34.990,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Brother MFC9460CDN MFC Color Laser Printer, Duplex, Network Printer 24 ppm single pass 2400x600, Copier 24 ppm 1200x600 ADF, Scanner 1200x2400, Fax 33,600 bps, Ram 128 MB, PCL6 BRScript3, PictBridge, Localised

Поддршка за факс yes
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка