Brother MFC7440N Mono Laser Printer, Scaner, Copier, Fax with LAN, 22 ppm 2400x600, Copier 22 ppm 600x600, Fax 14400, Scanner 2400x600, PCL6 BRScript3, 32 MB, ADF, Network MFC7440NYJ1
Brother MFC7440N Mono Laser Printer, Scaner, Copier, Fax with LAN, 22 ppm 2400x600, Copier 22 ppm 600x600, Fax 14400, Scanner 2400x600, PCL6 BRScript3, 32 MB, ADF, Network MFC7440NYJ1

Brother MFC7440N Mono Laser Printer, Scaner, Copier, Fax with LAN, 22 ppm 2400x600, Copier 22 ppm 600x600, Fax 14400, Scanner 2400x600, PCL6 BRScript3, 32 MB, ADF, Network MFC7440NYJ1

15.429,00 ден.   Спореди

Шифра 32150 - Brother MFC7440N Mono Laser Printer, Scaner, Copier, Fax with LAN, 22 ppm 2400x600, Copier 22 ppm 600x600, Fax 14400, Scanner 2400x600, PCL6 BRScript3, 32 MB, ADF, Network MFC7440NYJ1


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 15.429,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Шифра 32150 - Brother MFC7440N Mono Laser Printer, Scaner, Copier, Fax with LAN, 22 ppm 2400x600, Copier 22 ppm 600x600, Fax 14400, Scanner 2400x600, PCL6 BRScript3, 32 MB, ADF, Network MFC7440NYJ1

Поддршка за факс yes
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка