Brother MFC7360N Mono Laser Printer

9.999,00 ден.   Спореди

Brother MFC7360N Mono Laser Printer, Scaner, ADF, Copier, Fax, LAN Network, 18 ppm 2400x600, Copier 11ppm 600x600, Fax 14400, Scanner 2400x600, RAM 16 MB, 250 paper input tray, USB


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 9.999,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Brother MFC7360N Mono Laser Printer, Scaner, ADF, Copier, Fax, LAN Network, 18 ppm 2400x600, Copier 11ppm 600x600, Fax 14400, Scanner 2400x600, RAM 16 MB, 250 paper input tray, USB

Поддршка за факс yes
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка