Brother MFC5895CW

Brother MFC5895CW

9.490,00 ден.   Спореди

Brother MFC5895CW, A3 Printer, 28/35ppm, resolution 1200x6000, Copier 20/23ppm, 1200x1200, ADF, Fax 33.6kbps, A4 Scanner 2400x1200, Memory 64 MB, PictBridge, Card Slots, WLAN, LAN (MFC5895CWZK1)


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 9.490,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Brother MFC5895CW, A3 Printer, 28/35ppm, resolution 1200x6000, Copier 20/23ppm, 1200x1200, ADF, Fax 33.6kbps, A4 Scanner 2400x1200, Memory 64 MB, PictBridge, Card Slots, WLAN, LAN (MFC5895CWZK1)

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка