Brother MFC295CN InkJet Printer

Brother MFC295CN InkJet Printer

4.990,00 ден.   Спореди

Brother MFC295CN InkJet Printer, Scaner, Copier, Fax with LAN, 27/33 ppm 1200x6000 dpi, Copier 20/22 ppm 1200x1200, ADF, Fax 14400 bps, Scanner 2400x1200 dpi, 40 MB, PictBridge, Network MFC295CNYJ1


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 4.990,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Brother MFC295CN InkJet Printer, Scaner, Copier, Fax with LAN, 27/33 ppm 1200x6000 dpi, Copier 20/22 ppm 1200x1200, ADF, Fax 14400 bps, Scanner 2400x1200 dpi, 40 MB, PictBridge, Network MFC295CNYJ1

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка