Brother HL5350DN Mono Laser Printer with LAN and Duplex,30 ppm

14.990,00 ден.   Спореди

Brother HL5350DN Mono Laser Printer with LAN and Duplex,30 ppm, 1200x1200, 32 MB, PCL6 BR Script 3 IBM Propr. XL Epson FX850, 250 paper tray , Duplex, Network, USB, Parallel HL5350DNYJ1


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 14.990,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Brother HL5350DN Mono Laser Printer with LAN and Duplex,30 ppm, 1200x1200, 32 MB, PCL6 BR Script 3 IBM Propr. XL Epson FX850, 250 paper tray , Duplex, Network, USB, Parallel HL5350DNYJ1

Поддршка за факс no
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка