Brother HL5240L Mono Laser Printer with LAN

8.990,00 ден.   Спореди

Brother HL5240L Mono Laser Printer with LAN, Multi-Purpose Tray Up to 50 sheets, Standard Paper Capacity Up to 250 sheets,Localised, 24 ppm, 1200x1200, 16 MB, PCL6 BR Script 3 IBM Proprinter XL Epso...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 8.990,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Brother HL5240L Mono Laser Printer with LAN, Multi-Purpose Tray Up to 50 sheets, Standard Paper Capacity Up to 250 sheets,Localised, 24 ppm, 1200x1200, 16 MB, PCL6 BR Script 3 IBM Proprinter XL EpsonFX 850, USB

Поддршка за факс no
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка