Brother HL4040CN

Brother HL4040CN

15.990,00 ден.   Спореди

Brother HL4040CN, Color Laser Printer, Localised, 20 ppm single pass, 2400x600 ,64 MB, PCL6, 250 paper input tray, Network, USB, HL4040CNYJ1


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 15.990,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Brother HL4040CN, Color Laser Printer, Localised, 20 ppm single pass, 2400x600 ,64 MB, PCL6, 250 paper input tray, Network, USB, HL4040CNYJ1

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка