Brother HL3040, Localised, LED, 16ppm single pass, resolution 2400x600, Memory 32 MB, GDI, 250 paper input tray, Network, USB HL3040CNYJ1
Brother HL3040, Localised, LED, 16ppm single pass, resolution 2400x600, Memory 32 MB, GDI, 250 paper input tray, Network, USB HL3040CNYJ1

Brother HL3040, Localised, LED, 16ppm single pass, resolution 2400x600, Memory 32 MB, GDI, 250 paper input tray, Network, USB HL3040CNYJ1

9.990,00 ден.   Спореди

Шифра 32158 - Brother HL3040, Localised, LED, 16ppm single pass, resolution 2400x600, Memory 32 MB, GDI, 250 paper input tray, Network, USB HL3040CNYJ1


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 9.990,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Шифра 32158 - Brother HL3040, Localised, LED, 16ppm single pass, resolution 2400x600, Memory 32 MB, GDI, 250 paper input tray, Network, USB HL3040CNYJ1

Поддршка за факс no
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка