Brother HL2240D Mono Laser printer

Brother HL2240D Mono Laser printer

5.499,00 ден.   Спореди

Brother HL2240D Mono Laser printer, 24 ppm, 2400x600, 8 MB,GDI,250 paper input tray, USB, HL2240DYJ1


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 5.499,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Brother HL2240D Mono Laser printer, 24 ppm, 2400x600, 8 MB,GDI,250 paper input tray, USB, HL2240DYJ1

Поддршка за факс no
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка