Brother HL2135W Mono Laser Printer

4.799,00 ден.   Спореди

Brother HL2135W Mono Laser Printer, 20 ppm,2400x600, 16MB, 250 paper input tray, USB, Wireless


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 4.799,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Brother HL2135W Mono Laser Printer, 20 ppm,2400x600, 16MB, 250 paper input tray, USB, Wireless

Поддршка за факс no
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка