Brother HL2130 Mono Laser Printer

Brother HL2130 Mono Laser Printer

3.999,00 ден.   Спореди

Brother HL2130 Mono Laser Printer, 20 ppm,2400x600,8 MB, 250 paper input tray, USB,


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 3.999,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Brother HL2130 Mono Laser Printer, 20 ppm,2400x600,8 MB, 250 paper input tray, USB,

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка