Brother FAX2920 Localised

13.377,00 ден.   Спореди

Brother FAX2920 Localised, Laser Fax 33600 bps, Copier 11 ppm 200x300, Memory security, Up to 500 pages transmit/receive memory


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 13.377,00 ден.

пред 6 години

Сет http://www.set.com.mk   Детали 13.499,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Brother FAX2920 Localised, Laser Fax 33600 bps, Copier 11 ppm 200x300, Memory security, Up to 500 pages transmit/receive memory

Поддршка за факс yes
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка