Brother DCPJ925DW

8.500,00 ден.   Спореди

Brother DCPJ925DW, InkJet Printer 35/27 ppm 6000x1200, Copier 23/20 ppm 1200x1200, Scanner 1200x2400, 64 MB, Duplex, Photo Capture Centre, PictBridge, USB Direct Interface, 4,9 cm


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 8.500,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Brother DCPJ925DW, InkJet Printer 35/27 ppm 6000x1200, Copier 23/20 ppm 1200x1200, Scanner 1200x2400, 64 MB, Duplex, Photo Capture Centre, PictBridge, USB Direct Interface, 4,9 cm

Поддршка за факс no
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка