Brother DCPJ725DW + LC1240BK black

Brother DCPJ725DW + LC1240BK black

7.290,00 ден.   Спореди

Brother DCPJ725DW + LC1240BK black, InkJet Printer, 35/28 ppm, 6000x1200, Copier 23/20 ppm 1200x1200, Scanner 1200x2400, 64 MB, Duplex PictBridge, USB port, Wide 4,9 cm colour LCD, WLAN


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 7.290,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Brother DCPJ725DW + LC1240BK black, InkJet Printer, 35/28 ppm, 6000x1200, Copier 23/20 ppm 1200x1200, Scanner 1200x2400, 64 MB, Duplex PictBridge, USB port, Wide 4,9 cm colour LCD, WLAN

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка