Brother DCPJ515W

Brother DCPJ515W

5.784,00 ден.   Спореди

Brother DCPJ515W, InkJet Printer 35/28 ppm, 1200x6000, Copier 23/20 ppm 1200x1200, Scanner 2400x1200, Media Card Centre (Card reader) ,WLAN, 8,2 cm colour LCD display, DCPJ515WYJ1


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 5.784,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Brother DCPJ515W, InkJet Printer 35/28 ppm, 1200x6000, Copier 23/20 ppm 1200x1200, Scanner 2400x1200, Media Card Centre (Card reader) ,WLAN, 8,2 cm colour LCD display, DCPJ515WYJ1

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка