Brother DCPJ315W ,Ink Jet Printer

4.990,00 ден.   Спореди

Brother DCPJ315W ,Ink Jet Printer, 35/28 ppm, 6000x1200, Copier 23/20 ppm 1200x600 , Scanner 1200x2400, Media Card Centre (Card Reader), WLAN, DCPJ315WYJ1


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 4.990,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Brother DCPJ315W ,Ink Jet Printer, 35/28 ppm, 6000x1200, Copier 23/20 ppm 1200x600 , Scanner 1200x2400, Media Card Centre (Card Reader), WLAN, DCPJ315WYJ1

Поддршка за факс no
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка