Brother DCPJ125 InkJet Printer

4.290,00 ден.   Спореди

Brother DCPJ125 InkJet Printer, Scaner, Copier, 27/33 ppm 1200x6000, Copier 20/22 ppm 1200x1200, Scanner 2400x1200 , Media Card Centre, 4,8cm LCD display DCPJ125YJ1


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 4.290,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Brother DCPJ125 InkJet Printer, Scaner, Copier, 27/33 ppm 1200x6000, Copier 20/22 ppm 1200x1200, Scanner 2400x1200 , Media Card Centre, 4,8cm LCD display DCPJ125YJ1

Поддршка за факс no
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка