Brother DCP7065DN Mono Laser Printer

9.999,00 ден.   Спореди

Brother DCP7065DN Mono Laser Printer, Scaner, ADF, Copier, LAN Network, Automatic Duplex 26 ppm, 2400x600, Scanner 2400x600, RAM 32 MB, 250 paper input tray, LCD Display, USB


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 9.999,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Brother DCP7065DN Mono Laser Printer, Scaner, ADF, Copier, LAN Network, Automatic Duplex 26 ppm, 2400x600, Scanner 2400x600, RAM 32 MB, 250 paper input tray, LCD Display, USB

Поддршка за факс no
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка