Brother DCP195

4.090,00 ден.   Спореди

Brother DCP195 InkJet Printer, Scaner, Copier 27/33 ppm 1200x6000, Copier 20/22 ppm 1200x600 , Scanner 2400x1200, 32 MB, PictBridge, Card Slots DCP195CYJ1


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 4.090,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Brother DCP195 InkJet Printer, Scaner, Copier 27/33 ppm 1200x6000, Copier 20/22 ppm 1200x600 , Scanner 2400x1200, 32 MB, PictBridge, Card Slots DCP195CYJ1

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка