BRESSER Дигитален ноќен набљудувач 3 х 20

14.691,00 ден.   Спореди

Дигиталниот ноќен набљудувач 3 х 20 е развиен за ноќните набљудувања со ниска осветленост. Интегрираната инфрацрвена ламба ја подобрува силата на уредот. Kомпактен и практичен, тој е совршен избор за ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 14.691,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Дигиталниот ноќен набљудувач 3 х 20 е развиен за ноќните набљудувања со ниска осветленост. Интегрираната инфрацрвена ламба ја подобрува силата на уредот. Kомпактен и практичен, тој е совршен избор за набљудување на природната средина, при лов и туризам, ноќни спортови , риболов и бродски спортови, за потраги и активности на спасување, погоден е и за безбедносните служби.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка