Braun SE 5685

Braun SE 5685

3.699,00 ден.   Спореди

Braun SE 5685, Депилатор, боја црвена, 20 пинцети, две брзини, систем за масирање, тример, вградена сијаличка, капаче за чувствителни делови, ракавица за ладење, заштитно капаче, четкичка за чистење


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 3.699,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Braun SE 5685, Депилатор, боја црвена, 20 пинцети, две брзини, систем за масирање, тример, вградена сијаличка, капаче за чувствителни делови, ракавица за ладење, заштитно капаче, четкичка за чистење

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи