Braun SE 3380

Braun SE 3380

3.499,00 ден.   Спореди

Braun SE 3380, Депилатор, боја црна, 20 пинцети, две брзини, систем за масирање, вградена сијаличка, капаче за чувствителни делови, ракавица за ладење, четкичка за чистење


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 3.499,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Braun SE 3380, Депилатор, боја црна, 20 пинцети, две брзини, систем за масирање, вградена сијаличка, капаче за чувствителни делови, ракавица за ладење, четкичка за чистење

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи