BRAUN SE 1170

BRAUN SE 1170

1.999,00 ден.   Спореди


Депилатор
Систем за епилација Ever Soft (10 реда со 2 пинцети во ред)
Една брзина
Четка за чистење


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 1.999,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.Депилатор
Систем за епилација Ever Soft (10 реда со 2 пинцети во ред)
Една брзина
Четка за чистење

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи