Braun MR320

Braun MR320

2.799,00 ден.   Спореди

Braun MR320, Рачен блендер, боја бела, моќност 450 W, две брзини, додаток сад за пасирање, иноксна маталка, мини сецко 350ml


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 2.799,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Braun MR320, Рачен блендер, боја бела, моќност 450 W, две брзини, додаток сад за пасирање, иноксна маталка, мини сецко 350ml

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи