BRAUN HD 310
BRAUN HD 310
BRAUN HD 310
BRAUN HD 310

BRAUN HD 310

1.599,00 ден.   Спореди

МОЌНОСТ 1700 W
КОПЧЕ ЗА ЛАДЕН ВОЗДУХ
3 СТЕПЕНИ НА МОЌНОСТ
Стандардна гаранција 24 месеци


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 1.599,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


МОЌНОСТ 1700 W
КОПЧЕ ЗА ЛАДЕН ВОЗДУХ
3 СТЕПЕНИ НА МОЌНОСТ
Стандардна гаранција 24 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи