BRAUN FS-20

2.279,00 ден.   Спореди

УРЕД ЗА ГОТВЕЊЕ НА ПАРЕА СО МОЌНОСТ ОД 850 W
ФУНКЦИЈА "ВИТАМИН +"
ЕДИНСТВЕН НАЧИН НА ГОТВЕЊЕ БЕЗ МАСЛО
ГИ ЗАПАЗУВА ВИТАМИНИТЕ,СТРУКТУРАТА И БОЈАТА НА ПРОИЗВОДИТЕ
АВТОМАТСКО ИСКЛУЧУ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 2.279,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


УРЕД ЗА ГОТВЕЊЕ НА ПАРЕА СО МОЌНОСТ ОД 850 W
ФУНКЦИЈА "ВИТАМИН +"
ЕДИНСТВЕН НАЧИН НА ГОТВЕЊЕ БЕЗ МАСЛО
ГИ ЗАПАЗУВА ВИТАМИНИТЕ,СТРУКТУРАТА И БОЈАТА НА ПРОИЗВОДИТЕ
АВТОМАТСКО ИСКЛУЧУВАЊЕ ПОСЛЕ ЗАДАДЕНО ВРЕМЕ
Стандардна гаранција 24 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи