BRAUN 190

BRAUN 190

4.999,00 ден.   Спореди


Машинка за бричење
FreeFloat систем за бричење
Прилагодлива мрежа на контурите на лицето
Екстра широка мрежичка (13mm)
Може да се пере под вода
Тример
Полнењ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 4.999,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.Машинка за бричење
FreeFloat систем за бричење
Прилагодлива мрежа на контурите на лицето
Екстра широка мрежичка (13mm)
Може да се пере под вода
Тример
Полнење 1 час за 30 минути бричење
Лед индикатор за полна батерија

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи