BRAUN 170

BRAUN 170

3.299,00 ден.   Спореди


Машинка за бричење
FreeFloat систем (овозможува детално бричење без напор)
Екстра широка мрежичка (13mm)
Може да се пере со вода
Тример за скратување на подолгите влакна...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 3.299,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.Машинка за бричење
FreeFloat систем (овозможува детално бричење без напор)
Екстра широка мрежичка (13mm)
Може да се пере со вода
Тример за скратување на подолгите влакна

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи