Braun 150

Braun 150

2.799,00 ден.   Спореди

Braun 150, Машинка за бричење, боја сребрена , SmartFoil ги фаќа влакната што растат во различна насока, може да се мие целосно


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 2.799,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Braun 150, Машинка за бричење, боја сребрена , SmartFoil ги фаќа влакната што растат во различна насока, може да се мие целосно

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи