Boxer adult

4.460,00 ден.   Спореди

Кучешка храна за boxer adult над 15 месеци
Мускулна маса
Обезбедува одржување на мускулната маса и помага во одржување на здравите зглобови.
Тонус на срцето
Boxer 26 ја поддржу...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
е-ПетсШоп http://www.e-petshop.mk Детали 4.460,00 ден.

пред 9 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Кучешка храна за boxer adult над 15 месеци
Мускулна маса
Обезбедува одржување на мускулната маса и помага во одржување на здравите зглобови.
Тонус на срцето
Boxer 26 ја поддржува оптималната срцева функција и помага во одржувањето
на добра миокардиална контракција.
Го одржува виталноста на организмот
Ексклузивниот комплекс од ликопен, полифенол, зелен чај и витамини помага во одржувањето на виталноста.
Специфична брахиоцефална вилица
Ергономски прилагодените гранулати обезбедуваат лесно џвакање и помагаат во стимулирање на варењето на храната.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка