Box kamera AVTECH AVC412A

6.300,00 ден.   Спореди

1/3\" HR Color CCD with SONY Effio-E DSP, High resolution 600 TVL, Digital\r\nWDR (DWDR) for gradation compensation to improve image contrast, Effective\r\ncolor rolling suppress (CRS) when light flui...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Мултиграф Компјутери http://multigraf.com.mk/   Детали 6.300,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


1/3\" HR Color CCD with SONY Effio-E DSP, High resolution 600 TVL, Digital\r\nWDR (DWDR) for gradation compensation to improve image contrast, Effective\r\ncolor rolling suppress (CRS) when light fluid fluctuates, OSD menu for advanced\r\nsettings, Day & night mode support, Built-in microphone , Without lens .\r\nMade in Taiwan

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка