BOX CAMERA AVTECH KPC131E-ZEP

3.500,00 ден.   Спореди

KPC131E / ZEP
1/3" High Resolution Color CCD image sensor, 520 TVL,
low light sensitivity of 0.1 Lux at F2.0, DC 12V, with AUDIO Built-in microphone
Made in Taiwan.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Мултиграф Компјутери http://multigraf.com.mk/   Детали 3.500,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


KPC131E / ZEP
1/3" High Resolution Color CCD image sensor, 520 TVL,
low light sensitivity of 0.1 Lux at F2.0, DC 12V, with AUDIO Built-in microphone
Made in Taiwan.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка