Bovin Sv.Trifun Premium

520,00 ден.   Спореди

Производител: Bovin Winery
Шифра на производ: 351427
UPC:
Волумен [ml] : 500
ALC [%/vol] : 40
Потекло : Македонија
Категорија : Ракија


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
еБар http://www.ebar.mk/ Детали 520,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Производител: Bovin Winery
Шифра на производ: 351427
UPC:
Волумен [ml] : 500
ALC [%/vol] : 40
Потекло : Македонија
Категорија : Ракија

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи