Bourjois Effet 3D Max

450,00 ден.   Спореди

Bourjois ја изразува границата на сјај со Effet 3D Max lipgloss до 33% сјајност повеќе! Испитувањата траеле 3 недели и повеќе од 90% од испитаници биле задоволни со блескавиот сјај и мазноста на уснит...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Декор Козметикс http://www.decorcosmetics.mk   Детали 450,00 ден.

пред 9 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Bourjois ја изразува границата на сјај со Effet 3D Max lipgloss до 33% сјајност повеќе! Испитувањата траеле 3 недели и повеќе од 90% од испитаници биле задоволни со блескавиот сјај и мазноста на усните, благодарение на микро-активатори содржани во формулата на Effet 3D Max Lipgloss.
Всушност сјајот со микро – активатори претставува еден удобен и флексибилен филм со меко треперлива боја, која ја подобрува Вашата насмевка!
Има посебно дизајниран апликатор кој спаѓа во групата на умни апликатори.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Најпопуларни производи