BOSCH WVH30542EU

BOSCH WVH30542EU

69.450,00 ден.   Спореди

Washdry/ homeprofesional / Logixx dry/ AIR DRY/ Refresh saving function /Тимер 24// Капацитет на перењето: 7 кг, капацитет на сушење 4 кг Непрекинато перење и сушење 4 кг Број на обрти на центрифугата...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Римеко http://www.rimeko.com.mk   Детали 69.450,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Washdry/ homeprofesional / Logixx dry/ AIR DRY/ Refresh saving function /Тимер 24// Капацитет на перењето: 7 кг, капацитет на сушење 4 кг Непрекинато перење и сушење 4 кг Број на обрти на центрифугата: 1500/400 O/min Повеќеструка заштита од излевање на водата Едноставно бирање на програмите со еден регулатор за програмите на перење, температурата , вклучување и исклучување Посебните програми за: APP ,SE, SPS , FLS, нежно , спорт/фитнес, екстра краток програм 15 мин, волна рачно перење, фино /свила, Refresh Типки за старт со можност на додавање на облека , обртаи , траење на сушењето, програмирање на време на почетокот на перењето до 24 ч. температурата, мени , прилагоди Посебна програма за нежно сушење и програма за интензивно сушење LCD дисплеј за приказ на препорачаното полнење ,сигурноста од деца , времето на сушењето , предподесување на времето и приказ на преостанатото време на сушење Vario perfeсt -Сите програми се временски скратени со постигнување на оптимален резултат Vario soft бубањ Aqua spar систем Количинска автоматика Air Condensation Technology - при сушењето не се употребува вода Самочистечки кондензатор Систем за регистрирање на пената и на нерамнотеженоста на бубањот Волумен на бубањот 56 л Можност за полувградување 32 см голем отвор на вратата, 180° агол на отварање на вратата Вредност на потрошувачката кај програмот Алишта во боја60° перење и сушење: - Потрошувачка на ел. енергија 4,76 kWh - Потрошувачка на вода 57 л Енергетска класа А Ефикасност на перењето А Ефикасност на сушењето А Бука кај центрифугата: 74 dB Бука кај перењето: 46 dB Димензии (VxŠxD): 85x60x59cm

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи