BOSCH WVH28340EU

BOSCH WVH28340EU

49.990,00 ден.   Спореди

Wash+dry Maxx / Active water/sportswear Капацитет на перењето: 7 кг, капацитет на сушење 4 кг Непрекинато перење и сушење 4 кг Број на обрти на центрифугата: 1400/400 O/min Повеќеструка заштита од изл...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Римеко http://www.rimeko.com.mk   Детали 49.990,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Wash+dry Maxx / Active water/sportswear Капацитет на перењето: 7 кг, капацитет на сушење 4 кг Непрекинато перење и сушење 4 кг Број на обрти на центрифугата: 1400/400 O/min Повеќеструка заштита од излевање на водата Едноставно бирање на програмите со еден регулатор за програмите на перење, температурата , вклучување и исклучување Посебните програми за: мешана облека , спорт/фитнес, екстра краток програм 15 мин, волна рачно перење, фино /свила Типки за старт, предперење, негужвање , додатно плакнење, интензивно перење , обртаи на центрифугата, траење на сушењето, и бирање на температурата Посебна програма за нежно сушење и програма за интензивно сушење LCD дисплеј за приказ на препорачаното полнење ,сигурноста од деца , времето на сушењето , предподесување на времето и приказ на преостанатото време на сушење Vario perfect -Сите програми се временски скратени со постигнување на оптимален резултат Aqua spar систем Aqua stop со гаранција Количинска автоматика Приказ на предозирање Самочистечки кондензатор Систем за регистрирање на пената и на нерамнотеженоста на бубањот Волумен на бубањот 56 л Можност за полувградување Заклучување од деца 32 см голем отвор на вратата, 180° агол на отварање на вратата Енергетска класа B Ефикасност на перењето А Ефикасност на сушењето B Бука кај центрифугата: 71 dB Бука кај перењето: 52 dB Димензии (VxŠxD): 85x60x59cm

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи