BOSCH WTE843A5

BOSCH WTE843A5

33.999,00 ден.   Спореди

BOSCH WTE843A5, Машина за сушење на алишта, Avantixx 7 серија, Бела боја, Кондензациска, 7кг, ЛЦД дисплеј, Електронско управување, Duo tronic, Sensitive drying system, Тајмер, Тоuch control копчиња, ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 33.999,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


BOSCH WTE843A5, Машина за сушење на алишта, Avantixx 7 серија, Бела боја, Кондензациска, 7кг, ЛЦД дисплеј, Електронско управување, Duo tronic, Sensitive drying system, Тајмер, Тоuch control копчиња, Антивибрациски дизајн, Сушење со помош на сензор за влажност, Индикатор за програмите, Индикатор за вода, Индикатор за затнат филтер, Програм против гужвање, 66дб, Енергетска класа Б, Димензии 84 x 60 x 62,5цм

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи