BOSCH WTC84102BY

25.750,00 ден.   Спореди

Капацитет: 1-7 кг Енергетска класа Б Електронско управување Сензор за мерење на влажноста на алиштата Sensitive Drying System: голем галванизиран бубањ со асиметрички лопатици Управување со еден регул...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Римеко http://www.rimeko.com.mk   Детали 25.750,00 ден.

пред 4 години

Сет http://www.set.com.mk   Детали 32.999,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Капацитет: 1-7 кг Енергетска класа Б Електронско управување Сензор за мерење на влажноста на алиштата Sensitive Drying System: голем галванизиран бубањ со асиметрички лопатици Управување со еден регулатор за програмите на сушење, временски програми и посебни програми Лед приказ на сушењето Touch control типки: старт/стоп, нежно, лесно пеглање ЛЕД приказ на пополнетоста на кондензациската посуда и чистење на филтерот Растресување на алиштата 90 мин после сушењето за негужвање Округла пластична врата Можност за полувградување под работен пулт Додатна опрема- WTZ11311 Спојница измеѓу сушарата и машина за перење Потрошувачка при сушење на 7 кг памук: Перење на 1400 О/мин Перење на 1000 O/min Димензии (ВxШxД):84,2х 59,9х63,5

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка