BOSCH WTC84101BY

27.999,00 ден.   Спореди

Капацитет: 1-7 кг
Енергетска класа Б
Електронско управување
Сензор за мерење на влажноста на алиштата
DUOTRONIC функција
Sensitive Drying System: голем галванизиран бубањ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 27.999,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Капацитет: 1-7 кг
Енергетска класа Б
Електронско управување
Сензор за мерење на влажноста на алиштата
DUOTRONIC функција
Sensitive Drying System: голем галванизиран бубањ со асиметрички лопатици
Управување со еден регулатор за програмите на сушење, временски програми и посебни програми
Лед приказ на сушењето
Touch control типки: старт/стоп, нежно, лесно пеглање
ЛЕД приказ на пополнетоста на кондензациската посуда и чистење на филтерот
Растресување на алиштата 90 мин после сушењето за негужвање
Округла пластична врата
Можност за полувградување под работен пулт
Додатна опрема- WTZ11311 Спојница измеѓу сушарата и машина за перење
Потрошувачка при сушење на 7 кг памук:
Перење на 1400 О/мин
3,32 kWh Ел. Енергија
Траење на сушењето 98мин.
Перење на 1000 O/min
3,92 kWh Ел. Енергија
Траење на сушењето 117 мин.
Димензии (ВxШxД): 60x85x63

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи