BOSCH WOT 24254BY

BOSCH WOT 24254BY

30.400,00 ден.   Спореди

Електронски програматор Капацитет на перењето: 1-5,5кг Запремнина на бубањот 42 литри Број на обрти на центрифугата: 1200/100 о/min Потполно електронско бирање на програми со еден регулатор Нежно отва...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Римеко http://www.rimeko.com.mk   Детали 30.400,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Електронски програматор Капацитет на перењето: 1-5,5кг Запремнина на бубањот 42 литри Број на обрти на центрифугата: 1200/100 о/min Потполно електронско бирање на програми со еден регулатор Нежно отварање на бубањот од горе со стисок на дугме Повеќеструка заштита од излевање на водата Едноставна електронска регулација со еден регулатор за сите програми, температурата , и посебните програми. Посебни програми за: Брз програм за мешан веш , фин веш ,волна рачно перење / свила , памук+ претперење Сите програми се временски скратени Бирање на бројот на вртежите и исклучувањето на центрифугата Типки за: старт /пауза, мени , флеки , додатно плавење , негужвање ,брзо ,број на обртаи ЛЦД дисплеј за : приказ на текот на програмот , заклучување на подесувањето од деца ,предподесување на времето за вклучување /крај на програмот 24 часа и приказ на преостанатото време на дисплеј Fuzzy количинска автоматика Aqua spar систем Регистрирање на пената Контрола на нерамнотеженоста на бубањот Едноставна мобилност на апаратот Електронско застанување на бубањот при крајот на перењето (парк функција) Нежно отварање на бубањот со притискање на дугме Енергетска класа А (-10%) штедлива, вредност на потрошувачката кај А-20% класата е само ( 0,15 kWh/kg) за разлика од граничните вредности кај класата А ( 0,19 K=kWh/kg) Ефикасност на перењето А Ефикасност на сушењето Б Бука кај центрифугата: 79 dB Бука кај перењето: 63 dB Димензии (VxŠxD): 90x40x62cm

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи