BOSCH WOR16154BY

BOSCH WOR16154BY

28.999,00 ден.   Спореди

BOSCH WOR16154BY, Машина за перење на алишта со горно полнење , Бела боја, 6кг, 800 вртежи, Електронски програматор, Aquaspar систем, Контрола на рамнотежа на барабанот, специјални програми, Енергетс...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 28.999,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


BOSCH WOR16154BY, Машина за перење на алишта со горно полнење , Бела боја, 6кг, 800 вртежи, Електронски програматор, Aquaspar систем, Контрола на рамнотежа на барабанот, специјални програми, Енергетска каса A+, Димензии 90 x 40 x 62цм

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи